Uitslagen

23.03.2019: BRUGGE

1e AFDELING

WOLUWE – REINAERT 4/ 4, CSMB – NOORDZEE 4/ 5, BRUXELLES – WAASLAND 3/ 4, PELT – BELSELE 2/ 3, HASSELT – MOL 3/ 5, REINAERT – NOORDZEE 7/ 3, BELSELE – WOLUWE 10/ 1, BRUXELLES – CSMB 2/ 5, HASSELT – PELT 4/ 5, WAASLAND – MOL 6/ 7, NOORDZEE – HASSELT 7/ 1, CSMB – REINAERT 4/ 6, WOLUWE – WAASLAND 3/ 5, MOL – BELSELE 6/ 4, PELT – BRUXELLES 2/ 4

 

2e AFDELING

VALKAART – ANSPACH 2/ 5, DE VOSKES – LES LOUVETEAUX 5/ 3, RUNKST – LOKO 2/ 2, DENDERCLUB – LA LOUVIÈRE 2/ 2, BRUGGE – ANTWERPEN 3/ 8, ANSPACH – DE VOSKES 1/ 2, VALKAART – LOKO 4/ 5, LES LOUVETEAUX – DENDERCLUB 3/ 4, BRUGGE – RUNKST 0/ 3, ANTWERPEN – LA LOUVIÈRE 1/ 4, LOKO – ANSPACH 6/ 2, RUNKST – VALKAART 2/ 4, LA LOUVIÈRE – DE VOSKES 7/ 3, LES LOUVETEAUX – BRUGGE 7/ 2, DENDERCLUB – ANTWERPEN 1/ 4

 

3e AFDELING

BREYDEL – POSEIDON 7/ 1, DE WITTE MOLEN – LA LUMIÈRE 4/ 8, FLANDRIA – POSTEL 2/ 7, BREYDEL – DE WITTE MOLEN 4/ 5, POSEIDON – FLANDRIA 3/ 2, LA LUMIÈRE – POSTEL 5/ 7, POSTEL – BREYDEL 6/ 2, DE WITTE MOLEN – POSEIDON 6/ 2, LA LUMIÈRE – FLANDRIA 4/ 6

 

23.02.2019: MERKSEM

1e AFDELING

WAASLAND – PELT 2/ 1, NOORDZEE – BELSELE 4/ 2, CSMB – HASSELT 2/ 3, WAASLAND – NOORDZEE 4/ 0, HASSELT – BELSELE 2/ 2, PELT – CSMB 1/ 0, HASSELT – WAASLAND 6/ 1, NOORDZEE – PELT 0/ 3, BELSELE – CSMB 6/ 3

 

2e AFDELING

LOKO – ANTWERPEN 5/ 2, LA LOUVIÈRE – RUNKST 5/ 2, LES LOUVETEAUX – LOKO 3/ 5, ANTWERPEN – RUNKST 6/ 4, LA LOUVIÈRE – VALKAART 6/ 2, ANTWERPEN – VALKAART 3/ 5, LOKO – LA LOUVIÈRE 3/ 5, RUNKST – LES LOUVETEAUX 4/ 2

 

3e AFDELING

FLANDRIA – POSEIDON 1/ 3, ZILVERMEER – LA LUMIÈRE 2/ 2, DE WITTE MOLEN – BREYDEL 3/ 4, POSEIDON – LA LUMIÈRE 3/ 4, FLANDRIA – BREYDEL 4/ 2, ZILVERMEER – DE WITTE MOLEN 3/ 2, LA LUMIÈRE – BREYDEL 4/ 9, DE WITTE MOLEN – FLANDRIA 7/ 3, ZILVERMEER – POSEIDON 1/ 4

 

10.02.2019: PELT

1e AFDELING

PELT – MOL 0/ 4, WOLUWE – BRUXELLES 1/ 4, PELT – WOLUWE 1/ 2, MOL – BRUXELLES 3/ 2, REINAERT – PELT 1/ 3, REINAERT – HASSELT 4/ 1, MOL – REINAERT 2/ 5, BRUXELLES – HASSELT 4/ 2, HASSELT – WOLUWE 3/ 1

 

2e AFDELING

DE VOSKES – LOKO 4/ 3, ANSPACH – BRUGGE 6/ 6, RUNKST – DENDERCLUB 3/ 7, BRUGGE – DE VOSKES 3/ 7, LOKO – DENDERCLUB 1/ 4, ANSPACH – RUNKST 4/ 3, LOKO – BRUGGE 3/ 3, RUNKST – DE VOSKES 3/ 2, DENDERCLUB – ANSPACH 4/ 1

 

3e AFDELING

POSTEL – ZILVERMEER 1/ 7, POSEIDON – DE WITTE MOLEN 5/ 4, BREYDEL – FLANDRIA 7/ 2, POSTEL – DE WITTE MOLEN 5/ 3, FLANDRIA – ZILVERMEER 1/ 5, POSEIDON – BREYDEL 2/ 4, FLANDRIA – DE WITTE MOLEN 1/ 5, POSEIDON – POSTEL 2/ 4, BREYDEL – ZILVERMEER 4/ 4

 

20.01.2019: LA LOUVIÈRE

1e AFDELING

WAASLANDBELSELE 4/ 1, WOLUWE – CSMB 2/ 0, BRUXELLES – REINAERT 5/ 1, MOL – NOORDZEE 2/ 4, BELSELEREINAERT 3/ 3, MOL – WOLUWE 4/ 3, WAASLAND – CSMB 4/ 1, NOORDZEE – BRUXELLES 1/ 3, REINAERTWAASLAND 6/ 0, NOORDZEE – WOLUWE 1/ 2, BELSELE – BRUXELLES 2/ 3, CSMB – MOL 1/ 2

 

2e AFDELING

DE VOSKES – DENDERCLUB 3/ 7, BRUGGE – VALKAART 3/ 5, LES LOUVETEAUX – LA LOUVIÈRE 3/ 2, ANTWERPEN – ANSPACH 2/ 3, DENDERCLUB – VALKAART 4/ 1, ANSPACH – LES LOUVETEAUX 8/ 2, DE VOSKES – ANTWERPEN 2/ 6, LA LOUVIÈRE – BRUGGE 6/ 1, ANSPACH – LA LOUVIÈRE 4/ 7, VALKAART – DE VOSKES 5/ 2, LES LOUVETEAUX – ANTWERPEN 6/ 3, DENDERCLUB – BRUGGE 9/ 0

 

12.01.2019: MOL

1e AFDELING

BRUXELLES – NOORDZEE 4/ 0, PELT – REINAERT 1/ 4, CSMB – BELSELE 6/ 7, MOL – WAASLAND 1/ 4, BRUXELLES – PELT 3/ 3, REINAERT – CSMB 5/ 3, NOORDZEE – WAASLAND 1/ 1, BELSELE – MOL 3/ 4, BELSELE – PELT 1/ 6, WAASLAND – BRUXELLES 0/ 6, NOORDZEE – REINAERT 5/ 5, MOL – CSMB 0/ 3

 

2e AFDELING

LOKO – DE VOSKES 4/ 3, VALKAART – ANTWERPEN 6/ 5, BRUGGE – ANSPACH 1/ 4, ANTWERPEN – LOKO 4/ 3, DE VOSKES – BRUGGE 3/ 0, ANSPACH – VALKAART 2/ 7, ANTWERPEN – BRUGGE 8/ 1, ANSPACH – LOKO 1/ 8, DE VOSKES – VALKAART 2/ 3

 

3e AFDELING

POSTEL – FLANDRIA 2/ 6, BREYDEL – DE WITTE MOLEN 8/ 2, LA LUMIÈRE – ZILVERMEER 4/ 4, DE WITTE MOLEN – POSTEL 2/ 6, ZILVERMEER – FLANDRIA 7/ 5, BREYDEL – LA LUMIÈRE 7/ 5, DE WITTE MOLEN – ZILVERMEER 2/ 7, BREYDEL – POSTEL 4/ 1, FLANDRIA – LA LUMIÈRE 1/ 7

 

08.12.2018: SINT-NIKLAAS

1e AFDELING

WAASLAND – HASSELT 6/ 4, REINAERT – BRUXELLES 6/ 3, NOORDZEE – CSMB 3/ 5, WOLUWE – BELSELE 5/ 2, HASSELT – REINAERT 3/ 4, WAASLAND – WOLUWE 3/ 1, CSMB – BRUXELLES 3/ 2, BELSELE – NOORDZEE 2/ 2, REINAERT – WOLUWE 6/ 1, CSMB – WAASLAND 4/ 5, HASSELT – NOORDZEE 3/ 1, BRUXELLES – BELSELE 4/ 7

 

2e AFDELING

BRUGGE – DENDERCLUB 1/ 6, VALKAART – RUNKST 7/ 2, LES LOUVETEAUX – DE VOSKES 6/ 6, LA LOUVIÈRE – ANSPACH 6/ 4, RUNKST – BRUGGE 3/ 5, DENDERCLUB – LES LOUVETEAUX 6/ 3, DE VOSKES – ANSPACH 2/ 6, VALKAART – LA LOUVIÈRE 2/ 3, DE VOSKES – RUNKST 6/ 5, BRUGGE – LA LOUVIÈRE 1/ 4, ANSPACH – DENDERCLUB 4/ 2, LES LOUVETEAUX – VALKAART 1/ 2

 

3e AFDELING

DE WITTE MOLEN – POSEIDON 3/ 6, POSTEL – BREYDEL 3/ 4, ZILVERMEER – LA LUMIÈRE 9/ 5, POSTEL – DE WITTE MOLEN 6/ 0, POSEIDON – ZILVERMEER 3/ 1, LA LUMIÈRE – BREYDEL 3/11, LA LUMIÈRE – DE WITTE MOLEN 7/ 4, POSTEL – POSEIDON 4/ 3, ZILVERMEER – BREYDEL 4/ 2

 

27.10.2018: HASSELT

1e AFDELING

PELT – HASSELT 1/ 5, NOORDZEE – MOL 3/ 3, CSMB – WOLUWE 2/ 2, PELT – NOORDZEE 1/ 4, HASSELT – CSMB 4/ 3, WOLUWE – MOL 1/ 4, CSMB – PELT 4/ 5, WOLUWE – NOORDZEE 3/ 5, MOL – HASSELT 2/ 0

 

2e AFDELING

DENDERCLUB – RUNKST 9/ 2, ANTWERPEN – LES LOUVETEAUX 7/ 3, VALKAART – BRUGGE 4/ 2, LA LOUVIÈRE – LOKO 3/ 2, ANTWERPEN – DENDERCLUB 2/ 6, BRUGGE – LES LOUVETEAUX 6/ 2, RUNKST – LA LOUVIÈRE 2/ 5, LOKO – VALKAART 2/ 7, LES LOUVETEAUX – RUNKST 7/ 5, BRUGGE – LOKO 4/ 6, LA LOUVIÈRE – ANTWERPEN 7/ 1, VALKAART – DENDERCLUB 2/ 4

 

3e AFDELING

FLANDRIA – ZILVERMEER 4/ 3, BREYDEL – POSEIDON 2/ 3, POSTEL – LA LUMIÈRE 7/ 6, BREYDEL – ZILVERMEER 2/ 4, POSEIDON – POSTEL 2/ 4, LA LUMIÈRE – FLANDRIA 5/ 6, ZILVERMEER – POSTEL 3/ 7, LA LUMIÈRE – POSEIDON 4/ 7, FLANDRIA – BREYDEL 1/ 5

 

06.10.2018: MOL

1e AFDELING

WAASLANDREINAERT 3/ 5, MOL – PELT 6/ 2, BELSELE – HASSELT 2/ 3, BRUXELLES – WOLUWE 5/ 2, PELT – WAASLAND 5/ 3, REINAERTBELSELE 6/ 3, BRUXELLES – MOL 2/ 2, WOLUWE – HASSELT 4/ 1, BELSELEWAASLAND 5/ 8, REINAERT – MOL 8/ 4, WOLUWE – PELT 1/ 3, HASSELT – BRUXELLES 2/ 4

 

2e AFDELING

LOKO – RUNKST 3/ 5, DENDERCLUB – DE VOSKES 6/ 5, ANSPACH – ANTWERPEN 3/ 3, LA LOUVIÈRE – LES LOUVETEAUX 3/ 2, DENDERCLUB – LOKO 7/ 1, RUNKST – ANTWERPEN 5/ 6, LES LOUVETEAUX – ANSPACH 2/ 5, DE VOSKES – LA LOUVIÈRE 2/ 2, LOKO – LES LOUVETEAUX 4/ 4, LA LOUVIÈRE – DENDERCLUB 1/ 1, RUNKST – ANSPACH 3/ 6, ANTWERPEN – DE VOSKES 9/ 1

 

3e AFDELING

POSTEL – ZILVERMEER 6/ 2, DE WITTE MOLEN – FLANDRIA 4/ 4, POSEIDON – LA LUMIÈRE 5/ 2, ZILVERMEER – DE WITTE MOLEN 4/ 7, LA LUMIÈRE – POSTEL 4/ 7, POSEIDON – FLANDRIA 4/ 2, DE WITTE MOLEN – LA LUMIÈRE 5/ 4, FLANDRIA – POSTEL 4/ 5, ZILVERMEER – POSEIDON 3/ 2