Uitslagen

12/03/2022, ANTWERPEN
1e Afdeling:
WOLUWE – LOKO 5/ 0 FF, PELT – NOORDZEE 3/ 0, ANTWERPEN – REINAERT 2/ 5, MOL – LA LOUVIERE 7/ 1, HASSELT – WAASLAND 1/ 1, ANTWERPEN – WOLUWE 5/ 3, REINAERT – LOKO 5/ 0 FF, WAASLAND – MOL 1/ 1, LA LOUVIERE – PELT 3/ 6, HASSELT – NOORDZEE 6/ 0, LOKO – ANTWERPEN 0/ 5 FF, PELT – REINAERT 2/ 6, MOL – WOLUWE 1/ 2, NOORDZEE – WAASLAND 0/ 5, LA LOUVIERE – HASSELT 1/ 8

2e Afdeling:
BELSELE – POSTEL 3/ 2, DE WITTE MOLEN – ZILVERMEER 4/ 3, DE KLEPPERS – BRUGGE 1/ 3, RUNKST – BREYDEL 4/ 3, POSTEL – LES LOUVETEAUX 1/ 6, FLANDRIA – DE WITTE MOLEN 4/ 3, BELSELE – DE KLEPPERS 7/ 1, ZILVERMEER – CSMB 3/10, BRUGGE – POSTEL 0/ 3, LES LOUVETEAUX – RUNKST 3/ 4, BREYDEL – DE KLEPPERS 1/ 1, FLANDRIA – BELSELE 0/10, POSTEL – CSMB 3/ 6, BRUGGE – ZILVERMEER 6/ 4, DE WITTE MOLEN – RUNKST 1/ 3, LES LOUVETEAUX – FLANDRIA 8/ 2, CSMB – DE KLEPPERS 3/ 4, ZILVERMEER – BREYDEL 5/ 4

20/02/2022, BRAINE-LE-COMTE
1e Afdeling:
NOORDZEE – WOLUWE 0/ 2, REINAERT – LA LOUVIERE 11/ 5, NOORDZEE – REINAERT 2/ 6, WOLUWE – LA LOUVIERE 3/ 4, WOLUWE – REINAERT 2/ 4, LA LOUVIERE – NOORDZEE 0/ 4

2e Afdeling:
CSMB – BREYDEL 5/ 3, BRUGGE – LES LOUVETEAUX 1/ 5, CSMB – DE WITTE MOLEN 10/ 2, BREYDEL – BELSELE 3/ 3, LES LOUVETEAUX – CSMB 1/ 7, BRUGGE – DE WITTE MOLEN 1/ 2, LES LOUVETEAUX – BELSELE 3/ 7, CSMB – BRUGGE 5/ 2, DE WITTE MOLEN – BREYDEL 3/ 3, BREYDEL – LES LOUVETEAUX 3/ 3, BELSELE – BRUGGE 5/ 2

12/02/2022, SINT-NIKLAAS
Dames:
WAASLAND – NOORDZEE 4/ 3, ANTWERPEN – MOL 4/ 0, MOL – NOORDZEE 0/ 2, ANTWERPEN – WAASLAND 3/ 7, WAASLAND – MOL 4/ 1, NOORDZEE – ANTWERPEN 0/ 2, NOORDZEE – WAASLAND 2/ 3, MOL – ANTWERPEN 1/ 3, WAASLAND – ANTWERPEN 6/ 3, NOORDZEE – MOL 0/ 1, ANTWERPEN – NOORDZEE 3/ 3, MOL – WAASLAND 1/ 3

06/02/2022, PELT
1e Afdeling:
ANTWERPEN – MOL 2/ 3, HASSELT – LOKO 8/ 1, WAASLAND – PELT 4/ 2, HASSELT – MOL 0/ 5, ANTWERPEN – PELT 2/ 3, LOKO – WAASLAND 2/ 5, PELT – HASSELT 2/ 2, WAASLAND – ANTWERPEN 4/ 0, MOL – LOKO 3/ 2

2e Afdeling:
POSTEL – FLANDRIA 1/ 6, DE KLEPPERS – ZILVERMEER 1/ 2, FLANDRIA – RUNKST 3/ 4, POSTEL – DE KLEPPERS 4/ 4, ZILVERMEER – FLANDRIA 9/ 1, RUNKST – POSTEL 5/ 0, DE KLEPPERS – FLANDRIA 4/ 6, RUNKST – ZILVERMEER 1/ 4

30/01/2022, BRUGGE
Dames:
WAASLAND – NOORDZEE 6/ 4, ANTWERPEN – MOL 4/ 2, ANTWERPEN – WAASLAND 1/ 7, MOL – NOORDZEE 2/ 2, NOORDZEE – ANTWERPEN 1/ 3, WAASLAND – MOL 3/ 3, NOORDZEE – WAASLAND 2/ 6, MOL – ANTWERPEN 3/ 7, NOORDZEE – MOL 5/ 2, WAASLAND – ANTWERPEN 4/ 2, MOL – WAASLAND 1/ 7, ANTWERPEN – NOORDZEE 2/ 3

15/01/2022, BRUGGE
1e Afdeling:
LOKO – PELT 1/ 9, REINAERTWAASLAND 6/ 2, WOLUWE – HASSELT 4/ 1, ANTWERPEN – LA LOUVIERE 0/ 1, MOL – NOORDZEE 4/ 2, WAASLAND – WOLUWE 2/ 0, LOKO – LA LOUVIERE 2/ 3, REINAERT – HASSELT 6/ 0, PELT – MOL 3/ 3, NOORDZEE – ANTWERPEN 2/ 2, LA LOUVIERE – WAASLAND 1/ 7, PELT – WOLUWE 3/ 1, HASSELT – ANTWERPEN 6/ 1, NOORDZEE – LOKO 9/ 1, MOL – REINAERT 4/ 3

2e Afdeling:
DE WITTE MOLENBELSELE 1/ 6, DE KLEPPERS – RUNKST 2/ 5, BREYDEL – BRUGGE 6/ 1, ZILVERMEER – POSTEL 0/ 5 FF, DE WITTE MOLEN – LES LOUVETEAUX 2/ 2, CSMB – FLANDRIA 9/ 3, RUNKST – BELSELE 6/ 5, BREYDEL – POSTEL 3/ 2, LES LOUVETEAUX – DE KLEPPERS 11/ 2, FLANDRIA – BRUGGE 2/ 7, RUNKST – CSMB 2/ 2, BELSELE – ZILVERMEER 5/ 0 FF, FLANDRIA – BREYDEL 1/ 8, POSTEL – DE WITTE MOLEN 3/ 5, BRUGGE – RUNKST 1/ 5, ZILVERMEER – LES LOUVETEAUX 0/ 5 FF, BELSELE – CSMB 2/ 4, DE KLEPPERS – DE WITTE MOLEN 3/ 2

08/01/2022, MOL
1e Afdeling:
LOKO – REINAERT 0/10, PELT – WAASLAND 2/ 1, MOL – ANTWERPEN 2/ 3, NOORDZEE – HASSELT 2/11, LA LOUVIERE – WOLUWE 1/ 5, ANTWERPEN – LOKO 7/ 3, REINAERT – PELT 5/ 5, WOLUWE – MOL 3/ 1, WAASLAND – HASSELT 1/ 4, NOORDZEE – LA LOUVIERE 5/ 3, PELT – ANTWERPEN 2/ 2, REINAERT – MOL 1/ 3, LOKO – WOLUWE 4/ 5, HASSELT – LA LOUVIERE 10/ 4, WAASLAND – NOORDZEE 6/ 1

2e Afdeling:
ZILVERMEER – DE KLEPPERS 6/ 2, POSTEL – RUNKST 4/ 4, DE WITTE MOLEN – BRUGGE 5/ 1, CSMB – BELSELE 4/ 5, BREYDEL – ZILVERMEER 5/ 2, DE KLEPPERS – POSTEL 4/ 7, FLANDRIA – LES LOUVETEAUX 2/ 9, RUNKST – DE WITTE MOLEN 5/ 4, BRUGGE – CSMB 3/ 4, DE KLEPPERS – BREYDEL 5/ 2, FLANDRIA – ZILVERMEER 1/ 5, POSTEL – BELSELE 3/ 6, BREYDEL – RUNKST 0/ 6, BRUGGE – DE KLEPPERS 5/ 1, LES LOUVETEAUX – DE WITTE MOLEN 6/ 7, BELSELE – FLANDRIA 9/ 3, CSMB – LES LOUVETEAUX 5/ 3

19/12/2021, SINT-NIKLAAS
1e Afdeling:
WOLUWE – WAASLAND 0/ 5, REINAERT – NOORDZEE 4/ 3, LA LOUVIERE – MOL 1/ 9, REINAERT – WOLUWE 9/ 3, WAASLAND – LA LOUVIERE 7/ 2, NOORDZEE – MOL 1/ 3, LA LOUVIERE – REINAERT 2/ 6, WOLUWE – NOORDZEE 2/ 4, MOL – WAASLAND 5/ 3

2e Afdeling:
CSMB – ZILVERMEER 11/ 1, POSTEL – BREYDEL 3/ 3, BRUGGE – BELSELE 2/ 6, DE WITTE MOLEN – CSMB 1/ 8, LES LOUVETEAUX – ZILVERMEER 3/ 8, POSTEL – BRUGGE 4/ 6, BREYDEL – DE WITTE MOLEN 4/ 5, BELSELE – LES LOUVETEAUX 1/ 1, ZILVERMEER – BRUGGE 0/ 4, CSMB – POSTEL 7/ 2, BELSELE – BREYDEL 6/ 1, ZILVERMEER – DE WITTE MOLEN 1/ 5, LES LOUVETEAUX – POSTEL 4/ 3, BREYDEL – CSMB 1/ 9

30/10/2021, HASSELT
1e Afdeling:
LOKO – NOORDZEE 1/ 6, HASSELT – PELT 1/ 2, LA LOUVIERE – ANTWERPEN 1/ 3, NOORDZEE – PELT 0/ 4, ANTWERPEN – HASSELT 3/ 4, LA LOUVIERE – LOKO 6/ 2, PELT – LA LOUVIERE 5/ 0, LOKO – HASSELT 1/ 9, ANTWERPEN – NOORDZEE 1/ 7

2e Afdeling:
FLANDRIA – DE KLEPPERS 5/ 9, BRUGGE – BREYDEL 6/ 2, RUNKST – LES LOUVETEAUX 2/ 5, DE KLEPPERS – CSMB 0/ 9, BRUGGE – FLANDRIA 9/ 0, LES LOUVETEAUX – BREYDEL 5/ 1, RUNKST – BRUGGE 6/ 7, FLANDRIA – CSMB 0/10, DE KLEPPERS – LES LOUVETEAUX 2/ 9, CSMB – RUNKST 5/ 4, BREYDEL – FLANDRIA 4/ 2, LES LOUVETEAUX – BRUGGE 4/ 3

02/10/2021, MOL
1e Afdeling:
PELT – LOKO 7/ 2, WAASLANDREINAERT 8/ 2, WOLUWE – ANTWERPEN 2/ 1, MOL – HASSELT 4/ 5, WAASLAND – LOKO 7/ 1, REINAERT – ANTWERPEN 11/ 2, MOL – PELT 2/ 3, HASSELT – WOLUWE 4/ 4, ANTWERPEN – WAASLAND 2/ 6, LOKO – MOL 0/ 7, HASSELT – REINAERT 1/ 4, WOLUWE – PELT 2/ 2

2e Afdeling:
RUNKST – DE KLEPPERS 5/ 1, BELSELEDE WITTE MOLEN 2/ 1, POSTEL – ZILVERMEER 6/ 4, ZILVERMEER – RUNKST 7/ 5, DE KLEPPERS – BELSELE 1/ 7, FLANDRIA – POSTEL 6/ 6, BELSELE – RUNKST 4/ 2, DE WITTE MOLEN – DE KLEPPERS 6/ 1, ZILVERMEER – BELSELE 3/ 3, DE WITTE MOLEN – POSTEL 5/ 4, DE WITTE MOLEN – FLANDRIA 3/ 2, RUNKST – FLANDRIA 6/ 3