Uitslagen

17.03.2019: BRUSSEL

PLAY OFF 1

WAASLAND – NOORDZEE 6/ 8, TEAM NEDERLAND – BRUXELLES 15/18, NOORDZEE – TEAM NEDERLAND 12/ 2, BRUXELLES – WAASLAND 16/15, BRUXELLES – NOORDZEE 15/13, TEAM NEDERLAND – WAASLAND 5/13

 

PLAY OFF 3

ANSPACH – REINAERT 12/10, REINAERT – LADIES NEDERLAND 6/ 6, ANSPACH – LADIES NEDERLAND 9/ 7

 

09.03.2019: MOL

PLAY OFF 2

PELT – MOL 17/ 7, CC BRUGGE – YELLOW DEVILS 8/ 4, MOL – CC BRUGGE 12/10, YELLOW DEVILS – PELT 5/10, PELT – CC BRUGGE 6/12, YELLOW DEVILS – MOL 4/ 8

03.02.2019: BRUGGE

1e AFDELING

NOORDZEE – BRUXELLES 13/ 8, CC BRUGGE – WAASLAND 6/11, PELT – NOORDZEE 7/ 9, WAASLAND – BRUXELLES 14/11, TEAM NEDERLAND – PELT 10/ 2, BRUXELLES – CC BRUGGE 11/ 1, TEAM NEDERLAND – NOORDZEE 14/ 4, PELT – CC BRUGGE 12/12

2e AFDELING

YELLOW DEVILS – ANSPACH 7/ 5, MOL – TEAM LADIES NEDERLAND 10/ 0, ANSPACH – REINAERT 7/15, LADIES NEDERLAND – OLYMPIA 12/ 2, YELLOW DEVILS – MOL 5/ 2, ANSPACH – LADIES NEDERLAND 7/10, REINAERT – OLYMPIA 9/ 4

27.01.2019: BRUGGE

1e AFDELING

BRUXELLES – PELT 9/13, NOORDZEE – WAASLAND 8/ 8, CC BRUGGE – NOORDZEE 4/10, TEAM NEDERLAND – WAASLAND 4/ 6, TEAM NEDERLAND – BRUXELLES 7/10, WAASLAND – PELT 14/ 4, CC BRUGGE – TEAM NEDERLAND 5/12, BRUXELLES – NOORDZEE 7/17

2e AFDELING

REINAERT – YELLOW DEVILS 2/ 6, ANSPACH – OLYMPIA 10/20, LADIES NEDERLAND – REINAERT 6/ 3, ANSPACH – MOL 4/14, YELLOW DEVILS – LADIES NEDERLAND 3/ 3, OLYMPIA – MOL 9/11, MOL – REINAERT 10/ 0

16.12.2018: SINT-NIKLAAS

1e AFDELING

CC BRUGGE – PELT 12/ 9, NOORDZEE – TEAM NEDERLAND 3/ 5, CC BRUGGE – BRUXELLES 11/12, PELT – TEAM NEDERLAND 1/11, WAASLAND – CC BRUGGE 12/ 2, NOORDZEE – PELT 12/ 2, BRUXELLES –  WAASLAND 0/10

02.12.2018: BRUSSEL

2e AFDELING

OLYMPIA – REINAERT 1/11, LADIES NEDERLAND – ANSPACH 13/17, MOL – YELLOW DEVILS 10/ 5, OLYMPIA – LADIES NEDERLAND 1/11, REINAERT – ANSPACH 10/17, OLYMPIA – YELLOW DEVILS 1/11, LADIES NEDERLAND – MOL 11/17, ANSPACH – YELLOW DEVILS 8/ 9

21.10.2018: OVERPELT

1e AFDELING

PELT – BRUXELLES 6/16, WAASLAND – TEAM NEDERLAND 10/ 4, NOORDZEE – CC BRUGGE 9/ 4, PELT – WAASLAND 2/12, BRUXELLES – TEAM NEDERLAND 6/ 8, WAASLAND – NOORDZEE 6/ 9, TEAM NEDERLAND – CC BRUGGE 11/ 4

13.10.2018: BRUGGE

2e AFDELING

YELLOW DEVILS – OLYMPIA 10/ 3, MOL – ANSPACH 7/12,  YELLOW DEVILS – REINAERT 6/ 3, OLYMPIA – ANSPACH 4/14, REINAERT – LADIES NEDERLAND 4/12, MOL – OLYMPIA 16/ 6, LADIES NEDERLAND – YELLOW DEVILS 2/ 3, REINAERT – MOL 6/ 8